| Product code | SR-2303SAC-HP |
| Input voltage | 100-240 ACV |
| Output Voltage | 100-240 ACV |
| Output Current | 1.8A Max |
| Output Power | 400W Max@ 220V |
| Load Type | incandescent halogen LED Dimmable Lamp |
| Dali Consumption | < 2mA |
| Dali Signal input | 8-230V |
| IP | 20 |
| Dimension (mm) | L45.5*W45*H20.3 |